Üsküdar Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Üsküdar tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Üsküdar ulaşımı hakkında bilgi veren, Üsküdar yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Üsküdar tanıtım sayfası.
 
 
Üsküdar, İstanbul'da boğaz kıyısında yer almaktadır. Anadolu Yakası'nda konumlanmış olan bu ilçenin İstanbul ulaşımında kilit noktalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Anadolu Yakası'nın iç kesimlerinden gelecek olan misafirler Gebze-Harem dolmuşlarını kullanarak Üsküdar'a gelebilirler.

Üsküdar'a ayrıca Kadıköy'den kalkan dolmuşlarla da 10 dakika gibi kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası'ndan Üsküdar'a ulaşmanın ise en kolay yolu kuşkusuz ki deniz ulaşım araçlarını kullanmaktır. Üsküdar'a Eminönü, Kabataş ve Beşiktaş'tan vapur ve motolarla çok kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.

Üsküdar gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Üsküdar için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Üsküdar
 
Peki Üsküdar hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları